Łaźnie parowe

Łaźnie parowe

Siła tradycji w wygodnym i nowoczesnym wydaniu.

Sprawdź

Korzystanie z łaźni parowej to bardzo zdrowa forma relaksu. Wzmacnia nasz organizm i poprawia krążenie krwi. Sauna parowa jest polecana osobom, które dopiero zaczynają korzystać z tego typu relaksu. Wysoka wilgotność i niska temperatura sprawiają, że jest ona znacznie bardziej komfortowa i nie sprawia trudności w oddychaniu.

Oferta łaźni parowych

Modułowe łaźnie parowe

Odbyty seans w tych łaźniach jest źródłem ukojenia zarówno dla ciała jak i duszy. Ciepła para ogarnia ciało, usuwając napięcie i łagodząc bóle mięśni. Dodatkowo przy pomocy różnych ustawień temperatury oraz olejków eterycznych można przeprowadzać naturalne metody leczenia.

Kabiny prysznicowo-parowe

W domu pokładamy nadzieje szukając ukojenia, w szczególności w prywatnym SPA. Odpowiednia kabina prysznicowo-parowa umożliwi nam stworzenie małej, domowej sauny, w której liczy się spokój, wyciszenie i rzeczywiste potrzeby.

Łaźnie parowe rzymskie

Łaźnia rzymska wywodzi się z kręgu śródziemnomorskiego. W odróżnieniu od sauny nie jest zbudowana z drewna. Jako okładziny ścian stosuje się przede wszystkim płytki ceramiczne. Cechą charakterystyczną kąpieli w łaźni parowej jest stosunkowo niska temperatura 43-48 °C i wysoka wilgotność sięgająca 100%.

Skontaktuj się z nami