graphic-1

Sauny domowe

Sauny domowe

Siła tradycji w wygodnym i nowoczesnym wydaniu.

Sprawdź

Zasługujesz na poświęcenie czasu dla siebie i odpoczynek. Twoja domowa sauna jest idealnym miejscem do odpoczynku, lepszym niż jakiekolwiek spa czy centrum relaksacyjne.

Oferta saun domowych

Sauny fińskie

Sauna fińska, znana także jako sauna sucha, albo (rzadziej) fińska łaźnia, wyróżnia się najwyższą temperaturą ze wszystkich saun – od 60 do 110 stopni Celsjusza, przy równoczesnej niskiej wilgotności rzędu 5-15%. Sercem sauny fińskiej jest piec, który ogrzewa kamienie. Wilgotność w saunie regulujesz polewając kamienie.

Sauny infrared

Sauna infrared wykorzystuje ciepło promieniowania nie do ogrzewania wnętrza sauny, ale bezpośrednio ciała ludzkiego. Jest to sauna wykonana z drewna, ale jej korzystne działanie związane jest z działaniem podczerwieni. Promienie wnikają do głębokości ok. 3-4 cm w ciało. 

Sauny combi

Sauna typu kombi to idealny zakup dla osób, które lubią gorące kąpiele, jak i dla osób nie mogących korzystać z typowej sauny, ze względu na przeciwwskazania zdrowotne, bądź, zwyczajnie, nie lubią wysokich temperatur. Sauna typu combi jest połączeniem dwóch lub więcej typów saun, np. Sauna sucha fińska i infrared lub sauna sucha fińska i półmokra.

Gotowe kabiny saun

W ofercie posiadamy gotowe kabiny do wszystkich typu saun.

Skontaktuj się z nami