graphic-1

Sauny ogrodowe

Sauny ogrodowe

Zrelaksuj się, zresetuj, odmłódź.

Sprawdź

Nasze sauny ogrodowe cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród naszych klientów ze względu na prostą, drewnianą, a przy tym bardzo funkcjonalną konstrukcję. Forma beczki nawiązuje do fińskiej tradycji przebywania w saunie. Kształt i elegancka konstrukcja z naturalnego drewna znakomicie pasuję do niewielkich ogrodów jak i większych obszarów parkowych oraz przestrzeni krajobrazowych. Okrągły kształt sauny ma również niezwykle istotną zaletę – ułatwia równomierną cyrkulację gorącego powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Rodzaje saun ogrodowych

Sauna w stylu nowoczesnym

Sauna ogrodowa w stylu nowoczesnym to do domowego SPA wysokiej klasy i superkomfortowe pomieszczenie, w którym można się odprężyć, a także zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Ustawiona w ogrodzie może być użytkowana o każdej porze roku. Sauna odwiedzana regularnie wyraźnie wzmocni Państwa organizm.

Sauna typu beczka

Zapewniamy naszym klientom wyjątkowy luksus w doskonałym stylu i dopełniamy wszelkich starań, aby zapewnić im komfort w pobliżu własnego domu. Dlatego też nasza oferta saun ogrodowych jest bardzo uniwersalna. Możemy stworzyć tradycyjną drewnianą beczkę, która wyróżnia się oryginalną, naturalną konstrukcją wpisującą się idealnie w przestrzeń każdego podwórka.

Sauna z frontowym przeszkleniem

Ten rodzaj sauny to wysokiej jakości obiekt dostępny w przystępnej cenie. Podaruj sobie i swoim bliskim niezapomniane chwile w przyjemnym cieple sauny. Znakomicie izolowane ściany i dachy naszych saun ogrodowych oraz zastosowane szkło w oknach i drzwiach, dają możliwość łatwego nagrzania kabiny niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz.

Balie do sauny

Oryginalne balie do sauny / łazienki wykonywane w różnych wymiarach, kształtach i z różnych gatunków drewna. Balie drewniane są cenione przez wszystkich, którzy wybierają ekologiczne rozwiązania i przedkładają kontakt z naturalnym drewnem nad tworzywami sztucznymi.

Skontaktuj się z nami